دوره اکسل پیشرفته
اتاق بازرگانی ایران - سوئیس
خ خردمند جنوبی - پلاک 47 - واحد 11cyrus@iransuisse.comwww.iransuisseacademy.com

زمان: 15 دی ماه - 15 بهمن ماه، ساعت 17 الی 19 (شنبه ها و دوشنبه ها)
مکان:  اتاق بازرگانی ایران - سوئیس
مدرس: حسنا خاکزاد (اکسل پدیا)
شهریه: 470،000 تومان

معرفی دوره:

نرم‏ افزار اکسل امروزه جایگاه خود را در تحلیل و آنالیز و رسم نمودارهای حرفه‌ای برای افراد مختلف از مهندسان تا تحلیل‌گران کاملا پیدا کرده است. در این دوره مهمترین مباحث اکسل به همراه مفاهیم و کاربرد این نرم‏افزار، از پایه تا پیشرفته با بهترین روش آموزشی ارائه می‏گردد.
فراگیران پس از پایان دوره قادر خواهند بود از امکانات حرفه‏ای‏تر این نرم‏افزار قدرتمند، بهره‏برداری نمایند و مهارتشان را نسبت به رقبا در به کارگیری ویژگی‏های پیشرفته و ترفندهای این نرم‏افزار ارتقا دهند.

سرفصل‌های آموزشی دوره اکسل پیشرفته

آشنایی با ابزار و تنظیمات:

 

فرمول‌نویسی در اکسل:

آشنایی با داشبور و نحوه ایجاد آن:

آشنایی با انواع نمودارها:

مثال‌های کاربردی:

ویژگی این دوره در حل مثال های واقعی و ترکیب پیچیده توابع و حل مسائل جالب است:

آشنایی با جداول و نمودار پاشنه‌ای

 آشنایی با ماکرو:

اهمیت و ضرورت دوره:

پیش‌نیاز دوره:

جهت افزایش سرعت در یادگیری و درک بهتر مطالب مطرح‌شده در دوره، نیاز است شرکت‌کنندگان با اکسل، آشنایی مقدماتی داشته باشند.

گروه تخصصی اکسل پدیا
گروه تخصصی اکسل پدیا

https://excelpedia.net

 

گروه اکسل پدیا با هدف ایجاد برترین دانشنامه پارسی اکسل، فعالیت خود را از سال 1388 با تهیه جزوه های آموزشی (الکترونیکی) و تهیه پروژه های دانشجویی (تحت اکسل) آغاز نمود. سپس در راستای گسترش بخشیدن به دامنه فعالیت، علاوه بر تدریس و برگزاری دوره های آموزشی، اقدام به تالیف کتاب "آموزش اکسل پیشرفته" و چاپ آن در سال 1391 نمود. پس از آن ضمن تولید جزوات آموزشی تخصصی، حرفه ای و کاربردی در زمینه های مختلف اکسل، بصورت گسترده اقدام به برگزاری دوره های تخصصی اکسل پیشرفته و برنامه نویسی VBA (بیش از 8000 نفر- ساعت) برای اشخاص، گروه ها، سازمان ها و دانشگاه ها نموده است. برای ادامه اینجا کلیلک کنید
 

نظرات:
Error SuccessError
Success