دوره آنلاین تحول دیجیتال
آنلاین-اسکای روم

به درس تحول دیجیتال خوش آمدید.

همان طور که می­دانید، در فضای کسب و کار مدرن، سرعت تغییرات بسیار بالاست. مشاهده نابودی کسب و کارهای کنونی به مسئله روزمره ای بدل شده، آژانس­ های خدمات تاکسی، توسط اسنپ و تپسی از بین میروند و آژانس های مسافرتی نیز برای حفظ سهم خود از بازار ناچار به مبارزه و رقابت با سایت های علی بابا، فلایتیو و اسنپ تریپ شده اند، هرچند طرف پیروز این نبرد، از هم اکنون مشخص است. هر از چند گاهی نیز خواب و رویای خوش ما، با وحشت رویارویی و چه بسا نابودی و بلعیده شدن کسب و کار و یا شغل فعلی مان، توسط یکی از همین کمپانی های دیجیتال؛ جایگزین شده است.

قریب به اتفاق ما به این اندیشیده ایم که برای مبارزه با سونامی کسب و کارهای دیجیتال، باید تغییراتی در فرآیندهای کاری خود ایجاد کنیم. اما من به شما اطمینان می دهم که این به تنهایی کافی نیست! یعنی تنها اسکن و ذخیره کردن مدارک و اسناد، دیجیتالی کردن رسیدها، تبلیغات در شبکه های مجازی و یا حتی راه اندازی یک وب سایت جدید و به روز جهت فروش آنلاین، برای بقا کافی نیست!

ما به یک تحول در کسب و کار خود نیازمندیم. این تحول باید در استراتژی و مدل کسب و کار ما ایجاد شود. مدیریت و رهبری چنین تحولی، نیاز به فهم و درک تکنولوژی دیجیتال و به طور همزمان درک دنیای کسب و کار دیجیتال، شامل رقابت، داده ها، نوآوری و ارزش در دنیای دیجیتال و از همه مهم­تر درک و فهم نسل جدید مشتری های دیجیتال خواهد بود.

در این دوره، ما سعی خواهیم نمود، تحول دیجیتال را بفهمیم، اینکه تحول دیجیتال چیست؟ چگونه باید درباره آن فکر کرد، سخن گفت، برنامه ریزی کرد و در نهایت چگونه آن را مدیریت کرد.

امید است که در پایان این دوره بتوانیم:

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

این مباحث برای این که شما را به یک متخصص تکنیکال بدل کند و یا این امکان را به شما بدهد که تکنولوژی های دیجیتال را برپا کنید، طراحی نشده است.

بلکه این درس­ها برای صاحبان کسب و کارها، استارت آپ ها، مدیران رده بالای شرکت ها و سازمان ها (و همچنین کسانی که در این مسیر گام برمی دارند) در هر اندازه ای (کوچک و یا بین المللی) که تمایل دارند تا درک درست و گسترده ای از تکنولوژی دیجیتال، فضای بیزینسی دیجیتال و چگونگی ایجاد تحول در آن را بیاموزند، طراحی گردیده است.

این درس­ها به شما کمک خواهد کرد، تا با پتانسیل موجود در کسب و کار خود برای بهره مندی از فرصت هایی که دنیای کسب و کار دیجیتال فراهم کرده، آشنا شوید.

شروع از 21 تیر ماه الی 25
شنبه دوشنبه چهارشنبه
ساعت 16 الی 19
شهریه 350 هزار تومان، اعضا 250 هزار تومان
ثبت نام cyrus@iransuisse.com


 

آقای یاشار بهروزی
آقای یاشار بهروزی
مشاور ارشد و کارآفرین دیجیتال
نظرات:
Error SuccessError
Success