بازاریابی بین المللی مدیران
اتاق بازرگانی ایران - سوئیس
خ خردمند جنوبی - پلاک 47 - واحد 11cyrus@iransuisse.comwww.iransuisseacademy.com

تصویر کنید که جهت ورود به بازار و  بدست آوردن  سهم از بازار محصولات و خدمات کشور خودمان چه الزاماتی را بایستی رعایت کنیم و همین فرآیند – پروژه در فعالیت  بازاریابی بین المللی نیز صادق و گسترده است .
بطور خلاصه در فرآیند فروش داخل کشور ابتدا نیاز بازار ( خلاء محصول ) شناسائی شده و پس از انجام عملیات طراحی و توسعه ، محصول  با استراتژی های جدید وارد بازار می گردد.
در فرآیند صادرات نیز با در نظر گرفتن نیازهای بازار هدف ، محصول موجود ( بدون تغییر و یا با اعمال تغییراتی ) به بازار معرفی می گردد و حتی ممکن است محصولی جدید جهت یک بازار خاص به طور کامل طراحی و ارائه گردد.
دستیابی به هر بازار جدید مستلزم صرف هزینه و انجام سرمایه گذاری است که در امر بازاریابی بین المللی  می بایست با صبر و حوصله نیز تلفیق شده  تا در دراز مدت بخشی از بازار مورد نظر در اختیار شرکت قرار گیرد .
از طرف دیگر منطقه گرایی و میل به ایجاد اتحادیه اقتصادی روز به روز گسترش یافته به طوری که امروزه کمتر کشوری میتوان یافت که عضوی از این دست اتحادیه ها نباشد. تلقی تجارت به عنوان موتور توسعه باعث شده هر آنچه در گسترش مبادلات تجاری نقش دارد به مثابه جلوهای از این امر، جایگاه یک ازسوی مقامات دولتی و فعالین اقتصادی کشورها استقبال شود.

سرفصلها:
تعيين بازار هدف
بازی توپهای همرنگ
ارتباطات بازاريابي بين المللي

13 مرداد ماه

ساعت 16 الی 18

در اتاق بازرگانی ایران - سوئیس
مدرس: آقای خلیلی
شهریه : 70،000 تومان
 

آقای خلیلی
آقای خلیلی
نظرات:
Error SuccessError
Success