سمینار مالکیت فکری (معنوی)
اتاق بازرگانی تهران
خ وزرا خ بیست و یکم پلاک 10

مستحضرید که دگرگونی­ هایی که در دهه ­های اخیر در ساختار اقتصاد جهانی به وجود آمده منجر به توسعه و گسترش مدل­ های جدیدی از کسب و کار در شرکت­ ها شده که بر اساس آن­ها، مالکیت معنوی تبدیل به یکی از با ارزشترین دارایی‌های کسب و کارها شده است؛ دارایی­ که با کمک به زنجیره­ ی ارزش ­آفرینی شرکت ­ها، موجب رشد و توسعه بازارهای تجاری می­شود. مالکیت معنوی مشتمل بر گروهی از دارایی ­های ناملموس است که متعلق به یک شخص حقیقی یا حقوقی بوده و مانند دارایی­های مادی و ملموس، تحت حمایت­های قانونی قرار دارند.

علی­رغم آنکه شرکت­ ها بایست به گونه­ ای نظام ­مند اقدامات لازم به منظور حمایت، مدیریت و بهره مندی از حقوق مالکیت معنوی خود را به عمل آورند، ارزش حقوق مالکیت معنوی و ریسک­ های مرتبط با آن­ها، در بسیاری از موارد مغفول می­ماند. به ویژه شرکت ­هایی که حقوق مالکیت معنوی بخش مهمی از دارایی ایشان را تشکیل می­دهد نیازمند آشنایی بیشتر با مالکیت معنوی و نحوه حمایت و مدیریت این حقوق هستند.

این برنامه آموزشی به جنبه ­های حقوقی مرتبط با مدیریت مالکیت معنوی و ارزش تجاری و اقتصادی آن­ها برای شرکت­ ها می­پردازد. مخاطب این برنامه نیز مدیران شرکت، دپارتمان­ های حقوقی و بارزگانی، مدیران مالی و مسئولان بخش­ های تحقیقات و توسعه شرکت­ ها هستند.

تاریخ سمینار: 3 تیر ماه 1398
ساعت: 15 الی 18
محل: خیابان وزرا، خیابان بیست و یکم، پلاک 10، ساختمان دوم اتاق تهران، طبقه ششم
سخنران: خانم ساناز جوادی (برای رزومه به پایین صفحه مراجعه کنید)
هزینه ثبت نام: اعضای اتاق 150،000 تومان، غیر اعضا 250،000 تومان

خانم ساناز جوادی
خانم ساناز جوادی
نظرات:
Error SuccessError
Success