اصول موفقیت در مسیر کارآفرینی برای سنین ۹ تا ۱۸
آنلاین-اسکای روم

عنوان دوره:

اصول موفقیت در مسیر کارآفرینی

 

نحوه ارائه محتوای آموزشی:

محتوای آموزشی آماده به صورت الکترونیکی و دسترسی 24 ساعته از طریق اینترنت

 

مدت زمان دوره آموزشی:

180 دقیقه شامل 20 درس

 

مخاطب هدف:

دانش ­آموزان 9 تا 18 ساله

 

اهداف:

 

سرفصل‌های آموزشی:

درس اول: محصول 
درس دوم: تیراژ تولید محصول 
درس سوم: مواد اولیه
درس چهارم: قیمت تمام شده‌ی محصول
درس پنجم: عرضه و تقاضا 
درس ششم: تفاوت درآمد و سود 
درس هفتم: تفاوت هزینه مصرفی و هزینه سرمایه‌گذاری
درس هشتم: ارز
درس نهم:  تورم
درس دهم: بانک، وام، بهره 
درس یازدهم: انواع حساب‌های بانکی 
درس دوازدهم: بورس 
درس سیزدهم: سرمایه‌گذاری 
درس چهاردهم: هزینه‌ی فرصت 
درس پانزدهم: مالیات 
درس شانزدهم: کیکِ سیبِ نیوتُن؛ عوامل شکست و موفقیت کسب و کارها 
درس هفدهم: اسپری تولید کفش؛ پیش‌نیازهای صنعتی شدن یک اختراع 
درس هیجدهم: ماهی ساردین؛ ارتباط بین نیازها و اختراعات بشر 
درس نوزدهم: کُمپانی هَیولاها؛ تغییر تکنولوژی تولید 
درس بیستم: دزدیدن ماه؛ تامین مالی پروژه‌های صنعتی

 

توضیحات تکمیلی:

تجربه کشورهای توسعه یافته­ ای مثل انگلستان، فنلاند، سوئد، نروژ، سوئیس، ژاپن، آلمان، فرانسه و امریکا نشان داده است که دوران طلائی برای پرورش تفکر اقتصادی میان افراد جامعه، جهت فعالیت موفق در حوزه­ های مختلف تولیدی و سرمایه­ گذاری و راه ­اندازی کسب و کار، دوران کودکی و نوجوانی است.

مجموعه­ تهیه شـده، با هدف آشنایی دانش ­آمـوزان با برخی مفاهیم و اصول مالی و اقـتصادی در مسیر راه­ اندازی کسب و کار، تولید و سرمایه­ گذاری، طراحی شده است. البته ما سعی کرده ایم به جای تهیه کتاب و اسلایدهای نـوشتاری، در قـالب مجموعه­ ای صوتی و تصویری و در جذاب­ترین حالت ممکن بحث­ ها را مطرح کنیم. در واقع، مبنای اصلی در تدوین محتوای این مجموعه، استفاده از بخش­ هایی از انیمیشن­ های پر بیننده و معروف دنیاست که انتخاب این سکانس­ ها توسط تیم­ خبره متخصصین سرمایه­ گذاری و راه ­اندازی کسب و کار انجام شده است. کاری که در این مجموعه انجام شده، بیان برخی مفاهیم و اصول مالی و اقتصادی بر اساس تفسیر و تحلیل انیمیشن­ های منتخب است که به صورتی کاملاً جذاب، منجر به انتـقال مفاهیم مـورد نظر به دانش ­آموزان عزیز بشود. اما مخـاطبان اصـلی این مجموعه، کـدام دسـته از دانش­ آمـوزان هستند؟ درسـت است که فقط درصد بسیار کمی از افراد هستند که در دوران دانش­ آموزی اقدام به راه­ اندازی کسب و کار، تـولید محصول یا سرمایه­ گذاری می­کنند، اما همه دانش­ آموزان عزیز میتوانند با استفاده از این مجموعه دانش و درک خود را نسبت به مفاهیم و اصول مالی و اقتصادی در راه­ اندازی کسب و کار، تولید محصول و سرمایه­ گذاری بالا ببرند تا پتانسیل خودشان را برای موفقیت در این حوزه در آینده تقویت کنند.


این دوره برای ثبت نام کنندگانی که از طرف اتاق ثبت نام میکنند تخفیف ۲۵ درصدی دارد
برای دریافت کد تخفیف با ایمیل زیر با ما در تماس باشید
Cyrus@iransuisse.com

اطلاعات بیشتر دوره در سایت زیر درج شده
Dana20.ir

آقای کربلایی فر
آقای کربلایی فر

مدرس:

موسس و مدیر گروه مطالعات سرمایه‌گذاری های صنعتی، آقای مهندس اشکان کربلایی‌فر ، فارغ‌التحصیل مقطع کارشناسی مهندسی صنایع با گرایش تولید صنعتی از دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی و کارشناسی ارشد مدیریت تکنولوژی با گرایش استراتژی‌های توسعه صنعتی از دانشگاه علم و صنعت ایران است که از سال ۱۳۸۶ به صورت متمرکز در حوزه مطالعات امکان‌سنجی به عنوان کارشناس پروژه‌های سرمایه‌گذاری در سازمان­ گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو)، سازمان عمران شهرداری تهران، مرکز مطالعات تکنولوژی دانشگاه صنعتی شریف و شرکت سرمایه‌گذاری­‌های خارجی ایران (ایفیک) فعالیت داشته، و به عنوان مدرس در بیش از ۵۰ سازمان و دانشگاه تراز اول کشور، دوره‌های آموزشی تخصصی در زمینه ارزیابی مالی پروژه‌های سرمایه‌گذاری با استفاده از نرم‌افزار کامفار را برگزار نموده و به عنوان مشاور، مطالعات امکان‌سنجی بیش از ۴۰ طرح بزرگ صنعتی را عهده دار بوده است. او همچنین موسس مدرسه کسب‌وکار دانابیست (DANA20.ir) و طراح و بنیانگذار سامانه آنلاین بین‌المللی DiscountingRate.com  است که در حال حاضر تنها مرجع جهانی محاسبه نرخ تنزیل (MARR & WACC) برای پروژه‌های سرمایه‌گذاری است.

نظرات:
Error SuccessError
Success