درباره ما

درباره ما

آکادمی اتاق زیر پوشش اتاق بازرگانی ایران - سوئیس است. اتاق مذکور برای بهبودی روابط بازرگانی بین ایران و سوئیس تشکیل شده است که با مراجعه به سایت اتاق درباره آن میخوانید. (https://www.iransuisse.com)
در گذشته دوره های مختلفی در اتاق برگزار میشد که با تاسیس این بخش تمام دوره ها تخصصی تر شده و به صورت دائمی دوره خواهیم داشت. و حالا آکادمی این امکان را به ما میدهد که بتوانیم ارتباط مستقیمی با دانشگاهها و صنعت سوئیس داشته باشیم. هدف ما از تشکیل این مجموعه کمک به مدیران برای یادگیری تکنیک های جدید در رشته های مختلف اعم از منابع انسانی، بازرگانی، مالی و غیره میباشد که کارمندان بخش خود را به روز کنند.صدور گواهینامه تکمیلی توسط اتاق انجام میشود.

تمرکز روی تخصصی بودن این دوره ها و برگزاری آنها به صورت  مداوم در سطوح پایه تا پیشرفته،  به طرق مختلف از قبیل دوره های آموزشی کوتاه مدت، سمینارها و کارگاهها با حضور متخصصین سوئیسی و ایرانی جهت انتقال تجربه، این امکان را به شرکت کنندگان خواهد داد تا در جریان پیشرفتهای مختلف در زمینه فعالیت خود باشند.

با توجه به کمیسیونهای ایجاد شده در اتاق و بدلیل همکاری تنگاتنگ آکادمی با این کمیسیونها، هدف این مجموعه برگزاری دوره ها، سمینارها و کارگاههایی خواهد بود که  از قبل در کمیسیونها  مطرح و بررسی شده اند و مورد احتیاج  شرکتهای عضو میباشند.

Error
Success